infolatvia.eu
   russian    latvian
Sākuma lapa arrow Martā notiks izstāde “Skola 2012” – palīgs izglītības ceļa izvēlē
Share |

Martā notiks izstāde “Skola 2012” – palīgs izglītības ceļa izvēlē

2012. gadā no 1. līdz 4. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks gada nozīmīgākais izglītības pasākums – 18. starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2012”, kas vienuviet ļauj iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu.


Četrās izstādes dienās apmeklētāji varēs iegūt informāciju par valsts un privātajām augstskolām, vidusskolām, koledžām, arodskolām, kā arī mācību centriem, valodu kursiem, tālmācību, e-studijām. Izstādē varēs uzzināt par interešu izglītību un iepazīties ar svešvalodu un dažādu mācību kursu piedāvājumu, kā arī būs pieejama informācija arī tiem, kuri ir izlēmuši studēt augstskolās vai mācīties kursos ārvalstīs.

Vienlaicīgi Ķīpsalā notiks starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde 2012”, kurā varēs baudīt autoru priekšlasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar ievērojamiem rakstniekiem, aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, iegādāties grāmatas par īpaši izdevīgām izstādes cenām, kā arī “Grāmatu maiņas punktā” mainīties ar citu lasītāju grāmatām.

Izstādi “Skola 2012” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju.


(di/0o s/div