infolatvia.eu
   russian    latvian
Sākuma lapa arrow "Tech Industry 2011" – gada nozīmīgākais rūpnieciskās ražošanas pasākums Baltijā
Share |

"Tech Industry 2011" – gada nozīmīgākais rūpnieciskās ražošanas pasākums Baltijā

No 24. līdz 26. novembrim notiks viens no gada nozīmīgākajiem un lielākajiem rūpnieciskās ražošanas pasākumiem Baltijas reģionā – izstāde "Tech Industry 2011".

No 24. līdz 26. novembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2011”, kas ir gada nozīmīgākais un lielākais metālapstrādes un mašīnbūves pasākums Baltijas reģionā.

Izstādi “Tech Industry 2011” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociāciju (MASOC).


Modernākās iekārtas un jaunākie zinātnes sasniegumi
Izstādē piedalīsies vairāk nekā 170 uzņēmumu no Latvijas un ārvalstīm, kas demonstrēs modernākās metālapstrādes, mašīnbūves un rūpnieciskās iekārtas un materiālus, gaisa plūsmu tehnoloģijas un hidrotehnoloģijas, automatizācijas un vadības sistēmas, hidrauliskās iekārtas, elektroinstrumentus, mēriekārtas, metālizstrādājumus, elektroniku un elektrotehniku, gāzes apgādes iekārtas, noliktavu aprīkojumu, iekraušanas tehniku, kā arī citas iekārtas, materiālus un tehnoloģijas.

Dalībnieki demonstrēs lielu skaitu jaunas un neredzētas iekārtas, instrumentus un materiālus, ko var izmantot gan rūpnieciskās ražošanas uzņēmumi, gan saistīto nozaru pakalpojumu sniedzēji, gan ikviens ražošanas uzņēmums, lai modernizētu un optimizētu ražošanu un ieekonomētu līdzekļus, stāsta projekta „Tech Industry 2011” vadītājs Kardijs Broks.

Latvijas Tehnoloģiskā centra veidotajā zinātnes un inovāciju stendā varēs iepazīties ar jaunākajiem zinātnes sasniegumiem, gūt idejas un saņemt konsultācijas par inovatīvu uzņēmējdarbību.

Izstādē pārstāvētās dalībvalstis – Latvija, Lietuva, Igaunija, Somija, Zviedrija, Polija, Itālija, Vācija, Krievija, Ukraina, Baltkrievija un citas.

Starptautiska piegāžu un kooperāciju kontaktbirža
24. un 25. novembrī Ķīpsalā notiks starptautiska piegāžu un kooperāciju kontaktbirža, kurā uzņēmēji piedāvās savas biznesa idejas un priekšlikumus, kā arī meklēs sadarbības partnerus jaunu biznesa projektu realizācijai. Kontaktbiržu rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, MASOC un BT 1.

Pasākumi profesionāļiem
Izstādes laikā notiks konference, semināri un diskusijas par aktuālajiem jautājumiem mašīnbūves, metālapstrādes, elektronikas un jauno tehnoloģiju jomās, kas pulcēs lielu skaitu uzņēmēju, profesionālo organizāciju un valsts iestāžu pārstāvjus. Vairāk skatīt pasākumu programmā: http://www.bt1.lv/techindustry/?lang=lat&menu=3

Roboti spēlēs teātri
Izstādes laikā notiks Latvijas labāko robotikas entuziastu veidoto robotu paraugdemonstrējumi. „Robotikas” stendā apmeklētājiem būs iespēja piedalīties sacīkstēs ar robotiem vai izveidot „džoulu zagļus”, kas dod otro dzīvi baterijām. Tāpat varēs iepazīties ar robotikas kustību Latvijā un vērot teatralizētu uzvedumu ar robotiem galvenajās lomās. Kā zināms, robotika ir inženierzinātne par robottehnoloģijām, to projektēšanu un būvēšanu, kā arī programmēšanu; ļoti saistīta ar tādām nozarēm kā elektronika, mehānika un datorzinātne.

Sacentīsies par labākā metinātāja titulu
Starptautiskajā metināšanas konkursā "Baltic Welder 2011” piedalīsies profesionāli metinātāji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas un sacentīsies par Baltijas reģiona labākā metinātāja titulu. Konkursa dalībnieki sacentīsies, metinot divu plakņu savienojumus divās metināšanas klasēs – ar elektrodiem (MMA) un aizsarggāzu vidē (MAG). Dalībnieku veikumu vērtēs profesionāla žūrija, vizuāli nosakot šuvju ģeometriskos parametrus un pārbaudot arī ar ultraskaņu. Konkursu "Baltic Welder 2011” rīko BT 1 sadarbībā ar SIA “Industry Welding Equipment” un mācību centru “BUTS”.

www.bt1.lv